MNK Seljak slavio je protiv KMF Leotar u okviru 2. kola "Lige za prvaka" PFL BiH rezultatom 4:2 i tako zabilježio prvu pobjedu u nastavku prvenstva.

Prednost Seljaku donio je Hrvoje Šimunović u 8. minutu susreta, ali samo minut kasnije Miljan Vico je poravnao na 1:1.

Ali konačan rezultat prvog poluvremena postavio je Ante Semren u posljednjim sekundama prvog dijela igre. On je mrežu Leotara zatresao sjajnim golom iz slobodnog udarca.

Petar Vukoja u 25. minutu donosi drugo izjednačenje Trebinjcima.

Novu prednost, treću na ovoj utakmici, Seljaku donosi Duje Nevistić u 35. minutu, a isti igrač postavlja i konačan rezultat u 39. minutu i tako donosi prvu pobjedu svojoj ekipi u nastavku prvenstva.

Pobjeda Seljaka 4:2. Zadnja minuta utakmice :)