Ovaj vikend u subotu 09.04.2016 u organizaciji taekwondo kluba "Koryo" održan je međunarodni taekwondo turnir u Tomislavgradu za uzraste mlađih kadeta i kadeta.

Na turniru je nastupilo 214 natjecatelja iz Slovenije, Republike Hrvatske i Bosne i Hercegovine.

Livanjski Magone je osvojio 19 medalja i to 11 brončanih, 5 srebrnih i 3 zlatne.

Brončane medalje su osvojili Minel Zrno, Ana Kelava, Zejd Omeragić, Petra Ždero, Veronika Dolić, Filip Tičinović, Petar Perković, Maja Dolić, Ines Badrov, Andrea Kasalo i Barbara Tičinović.

Srebrne medalje su osvojili Ivica Mihaljević, Petra Krešo, Kristijan Čeko, Imran Omeragić i Ema Periša, dok su zlatne medalje osvojili Zoran Karaula, Sara Tičinović i Marija Orlović.

Magone se našao na postolju i u ekipnom pojedinačnom plasmanu, tako da su drugo mjesto osvojili mlađi kadeti, treće mlađe kadetkinje i prvo mjesto kadetkinje.

U sveukupnom plasmanu od svih klubova TKD Magone je bio prvi i s tim potvrdio ovosezonsku visoku formu.

Zlatni sponzor kluba Elektroprivreda HZHB.