U okviru 22. kola 2. nogometne lige FBiH – Jug NK Kamešnica je na Bilom Polju ugostila ekipu FK Blagaj iz Blagaja (Mostar) te uvjerljivo slavila rezultatom od 6:0.

Zbog hladnog i kišovitog vremena utakmicu nije gledalo mnogo gledatelja no oni koji su došli nisu se pokajali jer su igrači trenera Mioča pružili jednu od najboljih partija ove sezone.

Odmah u startu Kamešnica preuzima incijativu na terenu pokušavajući što ranije postići pogodak. U 16. minuti nakon duplog pasa i asistencije Nike Pavića za 1:0 pogađa Pavo Čeko.

Nakon prvog pogotka Kamešnica nastavlja vršiti pritisak te u 28. minuti nakon nesebičnog dodavanja Tomislava Pervana, Pavo Čeko se maestralno oslobađa braniča gostiju te loptu posprema za vodstvo Kamešnice od 2:0. U prvom poluvremenu vrijedi još izdvojiti i gredu Pave Čeke.

I u drugom dijelu Kamešnica nastavlja dominirati. U 50. minuti sveprisutni Pavo Čeko nabacuje loptu u peterac gostiju, a Luka Pervan ju posprema u mrežu nemoćnog vratara Dugalića. Ovo je inače Luki Pervanu prvi gol ove sezone.

U 70. minuti Edip Velagić odlično pronalazi mladog Martina Omazića koji precizno pogađa lijevu stranu gola i tako povisuje rezultat na 4:0.

U 85. minuti odličnu loptu danas raspoloženog Tomislava Pervana u gol posprema Pavo Čeko kojemu je to ujedno 21. pogodak ove sezone i treći na današnjoj utakmici.

U 89. minuti na konačnih 6:0 povisuje borbeni Edib Velagić na asistenciju Marka Pervana.

Vrijedi spomenuti da je danas prvi put pred domaćom publikom nastupio i mladi Nikolas Spilipoulos, najnovije pojačanje Kamešnice od kojeg se mnogo očekuje ove sezone.

U sljedećem 23. kolu koje se igra već u srijedu (27.04.) Kamešnica putuje u Konjic gdje će odmjeriti snage s jednom od vodećih ekipa lige FK Igmanom.