U sklopu 4. kola 2. nogometne lige FBiH nogometaši Kamešnice odigrali su odličnu utakmicu protiv HNK Mladosti iz Širokog Brijega te uvjerljivo slavili rezultatom od 2:4 (0:2).

Ovo je ujedno bilo drugo uzastopno gostovanje jer su nogometaši trenera Sučića i prošlo kolo gostovali u Tomislavgradu.

Kamešnica je odlično otvorila utakmicu i već u 5. minuti dolazi do vodstva nakon ubačaja Luke Krželja. Loptu u vlastiti gol nespretno skreće vratar Mladosti Zovko Mario.

Drugi pogodak za Kamešnicu postiže danas raspoloženi Pavo Čeko u 20. minuti. Na odmor se odlazi s rezultatom od 0:2 za Kamešnicu.

Početkom drugog poluvremena, domaćini smanjuju rezultat na 1:2, a gol postiže Marić Petar.

U 59. minuti na 1:3 povisuje Pavo Čeko koji ovim pogotkom potvrđuje da će i ove sezone biti u vrhu liste najboljih strijelaca.

U 65. minuti za mirniju završnicu i četvrti pogodak Kamešnice pobrinuo se Tomislav Pervan.

U 77. minuti Nuić Ivan postiže pogotak za domaćine za konačnih 2:4.

Nakon dva uzastopna gostovanja u narednom 5. kolu nas očekuje još jedan težak protivnik koji i ove sezone iskazuje visoke ambicije. Radi se o ekipi HNK Brotnjo iz Čitluka.