U odličnoj malonogometnoj predstavi gosti odnose tri boda. Nakon odličnog prvog poluvrenena uz podršku oko 250 gledatelja naša ekipa ima laganu inicijativu...poluvrijeme s niz šansi na obje strane, no golmani su bili odlični i na odmor se odlazi s rezultatom 0-0.

Ključni trenutak koji je vjerojatno i prelomio utakmicu je isključenje našeg kapetana Maleta (drugi žuti), nakon čega gosti koriste igrača više i dolaze u vodstvo 1-0. Ubrzo golom Crnjka na oduševljenje publike rezulatat je 1-1, nakon ponovnog vodstva gostiju na dodavanje Crnjka D.Maros postiže gol za 2-2. No gosti pokazuju odličnu igru i koncentraciju u samoj završnici i dolaze do pobjede od 4-2...

Zahvaljujemo publici na korektnom ponašanju i odličnom navijanju, te žalimo što ih nismo nagradili boljim rezultatom...