U sklopu 9. kola NK Kamešnica je na Bilom Polju ugostila NK Cim iz Mostara te slavila rezultatom od 1:0.

NK Cim (Mostar) je nova ekipa u ligi i nogometaši Kamešnice iako su imali terensku inicijativu teže su nego što se očekivalo došli do tri vrlo važna boda.

U prvom poluvremenu bilježimo dobre prigode Pave Čeke i Ediba Velagića no lopta nije htjela u gol. Gosti su također prijetili preko Kolobare i Prskala no bezuspješno.

U 36. minuti jedini pogodak na utakmici i svoj prvi ove sezone glavom postiže kapetan Kamešnice Niko Pavić nakon vrlo dobrog ubačaja Luke Pervana s lijeve strane.

U drugom poluvremenu Kamešnica nastavlja raditi pritisak no rezultat do kraja ostaje nepromijenjen. Trener domaćih daje prigodu mladim igračima Frani Veliću i Tomislavu Mioču.

Svoje prigode su propustili Ivo Vukadin, Pavo Čeko, Edib Velagić, Haris Bučo te mladi Tomislav Mioč koji je pokazao da trener Sučić na njega može ozbiljno računati.

U 10. kolu Kamešnice ide na uvijek neugodno gostovanje u Kupres.