U sklopu 10. kola nogometaši Kamešnice gostovali su na teškom gostovanju u Kupresu gdje su poraženi od istoimene momčadi rezultatom od 2:1.

U prvom poluvremenu gledali smo tvrdu utakmicu bez golova.  Početkom drugog poluvremena u 49. minuti domaćini dolaze u vodstvo pogotkom Izeta Kulaša.

Kamešnica uzvraća eurogolom iz slobodnog udarca sa nekih tridesetak metara. Autor ovog predivnog gola je naravno Pavo Čeko u 64. minuti.

U 81. minuti za konačnih 2:1 za Kupres zabija Ivković Mate.

Vrijedi istaknuti još i prigode Ediba Velagića, Pave Čeke i Nike Pavića za Kamešnicu no nažalost lopta nije htjela u gol.  Kuprešaci su također imali dobre pokušaje preko Bećirovića, Bagarića i Zajmovića no vratar Kamešnice Miočević je bio na visini zadatka.

Kupresu čestitamo na pobjedi i želimo im puno sreće u nastavku prvenstva.

Vremena za žaljenje i odmor nema jer se već u srijedu igra 11. kolo u kojem na Bilo Polje dolazi ekipa Troglav 1918.