Nakon poraza od Rame u prošlom kolu, nogometaši Kamešnice su gostovali u Ljubuškom gdje su slavili protiv Sloge rezultatom od 2:5.

Bolju igru u prvom poluvremenu Kamešnica potvrđuje golovima danas sjajnog Ediba Velagića u 11. i 14. minuti.

Na 0:3 povisuje u 50. minuti mladi Senedin Hadrović koji iz utakmice u utakmicu pruža sjajne igre za ekipu s Bilog Polja.

U 56. minuti Edib Velagić postiže 4. pogodak za Kamešnicu i ukupno svoj treći pogodak na današnjoj utakmici čime je zaslužio titulu igrača utakmice.

U 61. minuti Sloga preko Ivana Vukojevića smanjuje na 1:4.

U 69. minuti se u listu strijelaca upisuje se Mate Omazić još jedan mladi igrač Kamešnice koji ovim pogotkom gasi nadu domaćina da bi se na ovoj utakmici mogao dogoditi preokret.

U 76. minuti Zvonimir Tolj smanjuje na 2:5 što je i konačni rezultat između Sloge i Kamešnice.

U sljedećem 11. kolu na Bilo Polje stiže vodeća ekipa prvenstva HŠK Posušje.