Na državnom prvenstvu u kick-boxingu održanom 12.svibnja 2018 godine u Gackom u disciplini „light contact“, članovi KBK „Golden Glory“ Lara Karalić, Adin Bajrić i Josip Semren su obranili naslove prvaka BiH, a Abdullah Hadžić je postao novi prvak BiH.

Uz te četiri zlatne medalje Mehrim Bašić je osvojio srebrenu medalju, Ivan Križan, Ljupko Vrdoljak i Filip Džaja su osvojili brončane medalje. Također, Josip Semren je proglašen najboljim seniorom natjecanja, a Abdullah Hadžić najboljim starijim kadetom natjecanja.

U 2018. godini do sada borci KBK „Golden Glory“ su sudjelovali na četiri natjecanja: WAKO Grand Prix Ilidža, Balkan Open Tešanj, te na državnim prvenstvima u Palama i Gackom te su ukupno osvojili 17 zlatnih, 8 srebrenih i 14 brončanih odličja.

Uz borce KBK „Golden Glory“ za navedeni uspjehe velike zasluge ima trener Elvedin Bucko Babić.

Vježbajte s najboljima – KBK „Golden Glory“.