• Short title article: Široki Brijeg

Članovi taekwondo kluba Magone Livno nastupili su u Širokom Brijegu na "OTVORENOM PRVENSTVU HERCEG BOSNE 2023." na kojem je nastupilo 310 natjecatelja iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske i Crne Gore.

Livanjski Magone osvojio je ekipno 1.MJESTO u konkurenciji kadeta, mlađe kadetkinje također 1.MJESTO, kadetkinje 2. MJESTO, kick ženski 2. MJESTO, dok u ekipnom plasmanu smo zauzeli 2. MJESTO.

Medalje su osvojili sljedeći natjecatelji TKD Magone Livno.

Zlato: Amina Mulić, Nedžla Mulić, Božana Mioč, Asta Šesto, Fran M. Pervan, Karlo Mihaljević, Petra Lauš, Ivona Mamic,  srebrne medalje su osvojili, Ante Vulić, Merjem Mehić, Elena Pelivan, Nikola Ćavar, Ivan Ćavar, Petar Hrgić, Marko Dolić, Mihaela Andabak, Emin Mehić, Marino Maganić dok su brončane osvojili, Filip Bilić, Gordana Radaš, Petar Dolić, Luka Hrgić, Lamija Milak, Ivan Mamić, Adrian Prpa, Max Goeppel, Karl Goeppel, Linda Goeppel i Anisa Baljak.

Fair play nagradu za najboljeg trenera prvenstva dobio je Denis Marinčić.