U sklopu 11. kola 2. nogometne lige FBiH – Jug Kamešnica je gostovala u Tomislavgradu gdje je izgubila od Tomislava rezultatom 5:2.

Iskoristivši prednost domaćeg terena nogometaši Tomislava  bolje otvaraju utakmicu i u 19. odnosno 27. minuti golovima D. Serdarušića i A. Gegaja dolaze do vodstva od 2:0.

Kamešnica se nakon primljenih golova budi te dolazi do izjednačenja golovima Branimira Velića i mladog Martina Omazića u 35. i 43. minuti. B. Veliću je ovo 9. pogodak ove sezone dok je mladom M. Omaziću ovo prvi pogodak u seniorskoj kategoriji.

Na odmor se odlazi s neriješenim rezultatom 2:2.

U drugom poluvremenu Kamešnica ipak nije uspjela iznenaditi Tomislav koji nakon bolje igre dolazi do konačnih 5:2 golovima M. Škorića (57. minuta), P. Čuića (67. minuta) i A. Gegaja (79. minuta).