U odličnoj atmosferi sportske dvorane u Livnu malonogometaši „Seljaka“ su došli do treće pobjede u nizu teže nego se očekivalo.

Bila je to tvrda utakmica u kojoj su domaćini stvorili nekoliko izglednih prilika, no sjajnim obranama isticao se gostujući golman!

Prvi gol pada tek u 24. minuti susreta kada gosti preko Omerdića dolaze u vodstvo, no nošeni odličnom publikom domaćini dvije minute kasnije uspijevaju izjednačiti golom Semrena.

I dalje domaćini nižu nekoliko izlednih prilika, no ne nalaze put do mreže gostujućeg golmana koji je bio i prvo ime susreta.

U 29.minuti opet šok za domaćine, gosti iz polukontre dolaze u vodstvo 1-2.

Trener domaćih Vukoja rotira igrače i traži dobitnu kombinaciju, te u igru ulazi mladi Krišto-Cage koji se odlično snalazi u gužvi pred gostujućim golom te u padu glavom gura loptu u mrežu za 2-2, te je ispraćen pljeskom!

U dramatičnoj završnici nakon nekoliko prilika u zadnjim sekundama utakmice nakon kornera domaćini uspjevaju preko Brčića doći do pobjede uz oduševljenje publike!