U okviru 24. kola NK Kamešnica je na Bilom Polju jučer ugostila lidera prvenstva ekipu HNK Brotnjo iz Čitluka te slavila rezultatom od 2:0 (1:0).

Obje ekipe su tražile pobjedu, Kamešnica da bi pobjegla od linije zone ispadanja, a Brotnjo da bi zadržao prvo mjesto koje vodi u viši rang. Lijepo vrijeme te idealan teren jamčili su da ćemo gledati dobar nogomet što su gledatelji prepoznali svojim dolaskom na utakmicu.

Kamešnica dobro otvara utakmicu i već u 3. minuti Marko Omazić ima odličnu priliku koju vratar gostiju Vrdoljak odlično brani.

U 15. minuti Pavo Čeko izvodi slobodni udarac no vratar Vrdoljak je opet na mjestu.

U 28. minuti gosti prijete preko raspoloženog Penave koji ovaj put promašuje izglednu prigodu.

U 31. minuti bilježimo oštar šut Nike Suše, no vratar gostiju brani te loptu šalje u korner.

U 36. minuti Tomislav Pervan sjajno pogađa lijevu stranu za 1:0 nakon odlične akcije u kojoj sudjeluju Marko Omazić, i Niko Suša koji odigrava dupli pas sa strijelcom Tomislavom Pervanom.

U drugom poluvremenu malo je pao ritam kojeg smo gledali u prvom poluvremenu no ipak bilježimo nekoliko lijepih prigoda s obje strane prije svega neuspjeli lob Pave Čeke i odlični pokušaj Sulića za Brotnjo.

U 90. minuti netom nakon što je ušao u igru Marko Pervan pogađa za 2:0 nakon nabacivanja iz slobodnog udarca kojeg izvodi danas sveprisutni Niko Pavić.

Na kraju možemo reći da je Kamešnica zasluženo pobijedila u ovoj važnoj utakmici dok su gosti pokazali da imaju kvalitetu i da nisu slučajno na prvom mjestu na tablici. U svakom slučaju želimo im da svoj cilj na kraju sezone i ostvare.

U sljedećem kolu nogometaši trenera Mioča putuju u Stolac gdje će odigrati utakmicu s istoimenim klubom. Priopćeno je iz NK Kamšenica.