• Short title article: Posao

Mljekara Livno d.o.o. raspisuje natječaj za sljedeće radno mjesto: Računovođa – 1 izvršitelj.

Opis radnog mjesta :

•        prijem i kontrola računovodstvene dokumentacije

•        izrada i evidentiranje PDV prijava i prateće dokumentacije

•        usklađivanje računovodstvenih stavki s kupcima, dobavljačima i Poreznom upravom

•        kontrola glavne knjige, te usklađivanja sa pomoćnim knjigama

•        Priprema i unos raznih obrazaca na portal Porezne uprave

•        priprema završnih obračuna i svih zakonski propisanih izvješća

•        priprema informacija za potrebe revizije

•        priprema raznih izvještaja upravi društva

Uvjeti za radno mjesto:

•        VSS ekonomskog ili srodnog smjera

•        Minimalno 1 godina radnog iskustva na istoj ili sličnoj poziciji

•        Poznavanje računovodstvenog poslovanja, zakonskih propisa i porezne regulative i njihovo kontinuirano praćenje

•        Aktivno korištenje Microsoft Office alata i računovodstvenih programa

•        Odgovornost i preciznost u radu, sistematičnost i profesionalni pristup zadacima

•        Izgrađene komunikacijske vještine u skladu s potrebama modernog poslovanja i timskog rada

Nudimo:

•        Izazovan posao s prilikama za osobni i profesionalni razvoj

•        Ugovor na neodređeno vrijeme uz uključeni probni rad

•        Plaću sukladnu Vašim kvalifikacijama i druge benefite

Mjesto rada: Livno

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom mogu dostaviti na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili dostaviti izravno u sjedište tvrtke na adresu: Sirarska 3, Livno.

Natječaj ostaje otvoren do 15.11. 2023.

Pratite nas na društvenim mrežama Facebook, Instagram, Youtube, TikTok