Ovih dana je u tijeku nagradni kviz srednje strukovne škole "Silvije Strahimir Kranjčević" za učenike 8. i 9. razreda osnovne škole, a pobjednik kviza osvaja vrijedne bluethooth slušalice.

Tema kviza je: Koliko znamo o SSŠ SSK, a cilj je upoznati učenike završnih razreda osnovne škole sa radom i zanimljivostima naše škole, te im na ovaj način kontinuirano kroz cijelu školsku godinu prezentirati aktivnosti naših učenika i profesora.

Kvizu učenici mogu pristupiti putem linka koji se nalazi na našoj službenoj stranici do petka 23.11. nakok čega će biti objavljen pobjednik.

Navode iz Srednje strukovne škole "Sivlije Strahimir Kranjčević" Livno.

Pratite Livno Online na Facebooku, Twitteru, Instagramu ili Youtube-u

Komentari se objavljuju u realnom vremenu i Livno Online ne može se smatrati odgovornim za izreceno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.Ukoliko ne posjedujete email adresu u polje za email adresu upišite abc@abc.com
comments powered by Disqus