Ministarstvo znanosti, prosvjete, kulture i športa Hercegbosanske županije obavještava kako je u utorak 27. studenog 2018. godine krenuo program besplatnog predškolskog odgoja u našoj županiji.

Program će se realizirati u trajanju od 6 mjeseci, 4 radna dana u tjednu, u dnevnom trajanju od 3 sata (ukupno 300 sati) u svim općinama naše županije.

U projekt je uključeno oko 320 djece, raspoređenih u 19 skupina. Prednost prilikom upisa su imala djeca s poteškoćama u razvoju i djeca iz obitelji u stanju socijalne potrebe. U programu su angažirane 22 odgajateljice.

Ministarstvo već šestu godinu za redom provodi navedeni projekt i svakom djetetu omogućava predškolski odgoj, te smo jedina županija u kojoj se izvodi ovakva vrsta nastave, a isti se realizira uz partnerstvo Vlade Hercegbosanske županije i UNICEF-a u BiH.

Pratite Livno Online na Facebooku, Twitteru, Instagramu ili Youtube-u

Komentari se objavljuju u realnom vremenu i Livno Online ne može se smatrati odgovornim za izreceno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.Ukoliko ne posjedujete email adresu u polje za email adresu upišite abc@abc.com
comments powered by Disqus

Najnovije županija