• Short title article: Maturanti

Danas i jučer je 21 maturant srednje strukovne škole "Silvije Strahimir Kranjčević" Livno, organizirano je darovalo svoju krv u Službi za transfuziju krvi županijske bolnice " Dr. fra Mihovil Sučić " u Livnu.  

Ova akcija bila je organizirana i provedena u suradnji Crvenog križa HBŽ i Crvenog križa grada Livna, sa Službom za transfuziju krvi naše županijske bolnice. Poslije darivanja krvi, Crveni križ grada Livna je, u suradnji s Crvenim križem Hercegbosanske županije, bio upriličio i zahvalni obrok za spomenute darovatelje krvi u restoranu Hotela " Novitas " u Livnu.

Crveni križ grada Livna se najiskrenije zahvaljuje navedenim darovateljima krvi na ovome njihovom humanom i plemenitom činu i poziva i druge da postanu darovatelji krvi, kao i oni. Zahvaljujemo se također i osoblju Službe za transfuziju krvi iz naše županijske bolnice. 

Crveni križ grada Livna

Pratite nas na društvenim mrežama Facebook, Instagram, Youtube, TikTok