• Short title article: KODD
Dodaj Livno Online među omiljene izvore na Googleu

Tijekom ovih deset dana koliko se potpisuje peticija DOSTA JE! pristupila nam je nekolicina naših sugrađana koji su došli ispričati kako im je na prevaru i ispod cijene uzeta zemlja na lokacijama koje su predviđene za koncesije. Mete su uglavnom bile starije i pravno neupućene osobe čiji su mlađi, radno sposobni, članovi obitelji u inozemstvu.

Svi vi koji ste se našli u situaciji da je vaša imovina oduzeta ili vam je ograničeno raspolaganje privatnom imovinom zbog koncesija, a koji niste mogli dati informirani pristanak i niste bili upoznati sa svim činjenicama i posljedicama možete nam se obratiti na mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Mi vam možemo pregledati dokumentaciju, dati početni pravni savjet i uputiti na odvjetnike koji nisu sastavni dio koncesijske hobotnice. Navode iz Koalicije za Odgovornu Demokraciju i Dostojanstvo (KODD)

Hvala svim Duvnjacima koji su se odazvali potpisivanju peticije i hvala svim volonterima koji su uzeli liste kako bi se mogli potpisati članovi obitelji i susjedi. Potpisivanje peticije na kolodvoru traje još sutra. Poslije toga peticija će se do kraja kolovoza potpisivati po selima. Zbog velikog interesa Kuprešaka potpisivanje peticije sutra će početi i u Kupresu. Pratite društvene mreže Mladi za Kupres https://www.facebook.com/p/Mladi-za-Kupres-61574167892430/ 

KODD - Koalicija za Odgovornu Demokraciju i Dostojanstvo | Udruga "Veliko Vrilo" Mesihovina | NGG Zaštitimo izvore Mandeka | NGG Spasimo naš kraj | Udruga „Dinarica“ | Centar za građansku suradnju Livno | Zbor građana mjesnih zajednica Brišnik, Prisoje, Grabovica, Kazaginac, Vinica, Eminovo Selo, Šujica | Mladi Buškog blata, | Zavičajno društvo Zavelim | Lovačka sekcija Prisoje | Planinarsko društvo Prisoje | Udruga Mladi za Kupres | Udruga Attivo

Pratite nas na društvenim mrežama Facebook, Instagram, Youtube, TikTok