Srednjobosanski Županijski odbori HDZ-a BiH i HDZ-a 1990 zaključili su u ponedjeljak sporazum o poslijeizbornoj suradnji i zajedničkom djelovanju unutar Sabora Srednjobosanske županije za mandatno razdoblje 2018.-2022. godine.

Sporazum, kojega su potpisali predsjednici spomenutih odbora, Radoje Vidović i Anto Bilić, zaključen je temeljem Odluke Predsjedništva HNS-a BiH od 23. listopada da će sve članice tog sabora u narednom razdoblju djelovati i nastupati kao jedinstveni politički blok.

- Raduje nas da je došlo do potpisivanja ovoga sporazuma. Ovim smo pokazali političku zrelost i opredjeljenje za zajedničku zaštitu interesa hrvatskog naroda, kako u našoj županiji tako i na području čitave Bosne i Hercegovine - ističe se u zajedničkoj izjavi predsjednika Županijskih odbora HDZ-a BiH i HDZ-a 1990 Srednjobosanske županije.

- Duboko smo uvjereni kako ćemo zajedničkim nastupom doprinijeti gospodarskom napretku, boljoj demografskoj obnovi, očuvanju hrvatskog jezika i kulture, snaženju socijalne pravde i zdravstvene zaštite svih žitelja naše županije – zaključuje se u zajedničkoj izjavi.

Pratite Livno Online na Facebooku, Twitteru, Instagramu ili Youtube-u

Komentari se objavljuju u realnom vremenu i Livno Online ne može se smatrati odgovornim za izreceno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.Ukoliko ne posjedujete email adresu u polje za email adresu upišite abc@abc.com
comments powered by Disqus

Najnovije BiH