• Short title article: Tuga

Učenica Osnovne škole "Vitovlje" kod Travnika Azra Mehić (11) preminula je usred iznenadne bolesti.

Iz ove škole su se oglasili priopćenjem.

- S neizmjernim bolom obavještavamo roditelje i učenike naše škole da nas je jučer 10.3. 2023. godine uslijed iznenadne bolesti napustila naša draga učenica Mehić Azra. Molimo Boga da se smiluje njenoj plemenitoj duši, a da roditeljima, njenim školskim kolegama i nastavnicima olakša bol zbog gubitka člana obitelji i člana školske zajednice.

Upravni odbor i direktorica škole se stavljaju na raspolaganje obitelji Mehić za svaku vrstu pomoći i podrške, te obaviještavamo javnost da je Upravni odbor na sinoć održanoj izvanrednoj sjednici donio Odluku da se ponedjeljak 13.3.2023. godine proglasi Danom žalosti u OŠ "Vitovlje". Tim povodom nastavni čaš će biti skraćen na 30 minuta, a knjiga žalosti će biti postavljena u prostorijama škole od 8 do 15 sati.

Odlukom Upravnog odbora odgađaju se sve kulturno-sportske aktivnosti u školi i sve aktivnosti škole će biti podrđene Danu žalosti. O terminu organizacije ukopa naše učenice ćemo Vas naknadno informirati - naveli su.

Pratite nas na društvenim mrežama Facebook, Instagram, Youtube, TikTok