Dan policije Ministarstva unutarnjih poslova Kantona 10 i njihovog zaštitnika Svetog Mihovila, koji ove godine obilježavamo 29.rujna 2020.godine, je dan kada se na poseban način sjećamo svih poginulih, ranjenih, umrlih i oboljelih pripadnika Ministarstva unutarnjih poslova.

I ove 2020.godine, pripadnici Ministarstva unutarnjih poslova su, kao i uvijek jamac obrane Ustava, zakona, javnog reda i sigurnosti svih žitelja naše Županije.

Stoga Vas, poštovani policijski službenici, državni službenici i namještenici Ministarstva unutarnjih poslova Kantona 10, čestitajući Vam Dan policije pozivamo da u djelokrugu svoga posla hrabro, odlučno i profesionalno odgovorite svim zadaćama koje su pred vas postavljene i tako dokažete svima da ste spremni i sposobni osigurati red i mir svim žiteljima naše Županije.

 RAVNATELJ POLICIJE       MINISTAR

Ilija Jakić                         Darinko Mihaljević

Pratite Livno Online na Facebooku, Twitteru, Instagramu ili Youtube-u

Komentari se objavljuju u realnom vremenu i Livno Online ne može se smatrati odgovornim za izreceno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.Ukoliko ne posjedujete email adresu u polje za email adresu upišite abc@abc.com