• Short title article: Večeras igra BiH

Da su Zmajevi bili uz Vatrene dok su igrali u Torontu, govori i objava Nogometnoga saveza BiH na Facebooku uz poruku: "Podrška za susjede Hrvatski nogometni savez u utakmici s Panamom" i fotografije gledanja utakmice na malim ekranima Džeke, katića i društva.

I dok je reprezentacija Hrvatske noćašnjom pobjedom nad Panamom - minimalnom, ali itekako vrijednom (1:0 - džoker s klupe Žepčak Ante Budimir u 54. minuti), u skupini L korak bliže nokaut-fazi Svjetskog prvenstva, Zmajeve večeras (srijeda) od 21 sat u skupini B čeka treći i posljednji meč prije drugoga kruga - biti ili ne biti s Katarom. Utakmica se igra u američkom Salt Lake Cityju, a sudit će Jesús Valenzuela Sáez iz Venezuele. Piše Večernji list.

Da su Zmajevi bili uz Vatrene dok su igrali u Torontu, govori i objava Nogometnoga saveza BiH na Facebooku uz poruku: "Podrška za susjede Hrvatski nogometni savez u utakmici s Panamom" i fotografije gledanja utakmice na malim ekranima Džeke, katića i društva.

Objava je za kratko vrijeme prikupila tisuće lajkova, desetke dijeljenja i stotine komentara.

Izdvajamo neke od njih, među kojima su i 'savjeti' pratitelja i navijača izborniku BiH Sergeju Barbarezu, 'viđenje utakmice Vatrenih u Kanadi, dok se najviše njih odnosi na potporu Zmajevima u večerašnjem susretu od ravne Slavonije do Jadrana:

- Barbarezu, ako kopiraš Hrvatsku, 4-2-3-1 da malo vidis što je nogomet;

- Moja Hrvatska jedva, ali 'ajde, 3 boda su tu. Hvala na podršci. Ja vas podržavam također. Hrabro naprid BiH;

- S istom strepnjom, nadom i željom kao noćas naše, pratimo večeras vas. Sretno!!!;

- Samo hrabro do pobjede;

- Barba, ubacuj odma' Tabakovića, Džeku, Demirovića, svi u napad, jedan je Hase, nema obrane, znamo više nema asa u rukavu i da ti je ovo posljednja karta za prolaz dalje;

- Dobila Hrvatska, sada je i bod protiv Gane dosta... Hajmo večeras Bosna i Hercegovina;

- Kako ćete razbiti Katar, niti najmanje ne sumnjam. Susjedi, pozdrav i podrška iz Osijeka;

- Bravo, dečki i veliko hvala na podršci!;

- Danas mi ne štedimo glasnice i navijamo za Vas! Sretno!;

- Budemo i nas jako puno u HR navijali za Zmajeve. Sretno Zmajevima, vjerujem da pobijedite;

- Hvala, susjedi. Ajmo, Zmajevi, danas zajedno do pobjede;

- Fino gledanje je najljepše. Neka svoga i u gori vuka;

- Idemo, Zmajevi, večeras navijamo za vas na najjače. Samo hrabo i samo jako, riješite taj Katar, podrška s Jadrana... 

Pratite nas na društvenim mrežama Facebook, Instagram, Youtube, TikTok