Danas je 26 članova MUP-a K10 i Regionalnog kluba IPA-e ( Međunarodne policijske agencije ) iz Hercegbosanske županije organizirano darovalo svoju krv u Službi za transfuziju krvi županijske bolnice "Dr. fra Mihovil Sučić" u Livnu i to povodom Dana policije MUP-a HBŽ.

Ova akcija bila je organizirana i provedena u suradnji Crvenog križa HBŽ i Crvenog križa grada Livna, sa Službom za transfuziju krvi naše županijske bolnice.

Poslije darivanja krvi, Crveni križ grada Livna je, u suradnji s Crvenim križem Hercegbosanske županije, bio upriličio i zahvalni obrok za spomenute darivatelje krvi u restoranu Hotela "B&M" u Livnu.

Crveni križ grada Livna se najiskrenije zahvaljuje navedenim darovateljima krvi na ovome njihovom humanom i plemenitom činu i poziva i druge da postanu darovatelji krvi, kao i oni. Zahvaljujemo se, također, i osoblju Službe za transfuziju krvi iz naše županijske bolnice.

Pratite nas na društvenim mrežama Facebook, Instagram, Youtube