U subotu 11. sječnja odigrano je prvo kolo lige mladih KS Herceg – Bosne gdje je domaćin ŽKK Tomislav ugostio naše mlađe kadetkinje i kadetkinje. Pobjednice u oba susreta bile su košarkašice ŽKK Livna.

Prvo su nastupile mlađe kadetkinje koje su bez većih problema svladale svoje vršnjakinje iz Tomislavgrada rezultatom 97 – 29. Neizvjesno je bilo samo uvodnih nekoliko minuta a onda su naše košarkašice predvođene kapetanicom Gabrielom Visković napravile veliku razliku i mirno susret privele kraju. Priliku su dobile sve igračice koje su dobrom igrom opravdale povjerenje trenera.

ŽKK Livno: Kasalo, Kelić 10, Šarič 4, Visković 28, Pavić 10, Jurkić 16, Krezo 10,  Bandov 6, Barać 6, Hodžić. Gunjača 8.

Nakon njih natupile su kadetkinje koje su pokazale svoju dominaciju i odmah na početku utakmice pokazale da će na parketu biti samo jedna ekipa. Rezultat na kraju bio je 84 – 37 za naše cure. Taj rezultat mogao je biti mnogo veći da trener Doračić odmah nakon nepunih deset minuta nije povukao najboljih 5 s terena te priliku dao mlađima. Opet moram naglasiti da su mlađe cure uspješno iskoristile ovu priliku te opravdale povjerenje trenera Doračića. Najučinkovitija bila je Sara Jurkić s 15 postignutih koševa.

ŽKK Livno kadetkinje: Bandov I., Visković G. 12, Pavić 3, Gunjača 2, Šarić 2, Jurkić 15, Krišto (cap) 8, Bandov M. 10, Krezo 2, Kelić 5, Visković M. 11, Mihaljević 8.