Seniori Troglava jučer su na Zgonima, pred oko 200 gledatelja, stigli do prijeko potrebne pobjede i tri boda.

Međutim, nije za Troglav baš sve bajno počelo. U 18. minuti drugi žuti karton dobiva Dalibor Omazić i Troglav tako ostaje s igračem manje u ranoj fazi susreta. 10 minuta kasnije nespretno reagira Jakov Damjanović i šalje loptu u vlastitu mrežu. S 0-1 se otišlo poluvrijeme. Domaćin u drugi dio ulazi fenomenalno: u 46. minuti susreta predivno je s 30ak metara pogodio ponajbolji igrač utakmice – Matej Bartulica. Duvnjaci uopće nisu koristili brojčanu prednost na terenu i stoga Troglav dolazi u 54. minuti do zasluženog vodstva. Centaršut iz kornera uputio je Petar Vukoja, a u gužvi se najbolje snašao Marin Krišto koji pogađa za, ispostavit će se, konačnih 2-1.

Još jednom veliko hvala Konjici na ogromnoj podršci!

U idućem kolu, već u srijedu, naši seniori igraju lokalni derbi protiv NK Kamešnice u Podhumu.