Zagrebački Alumnus je u 6.kolu,  na svom parketu SD Martinovke u tijesnoj utakmici porazio Potpićan s 3-2. Studente je do nova tri boda vodio BiH reprezentativac Ivan Matan.

Gledatelji su na prve golove morali pričekati do kraja prvoga dijela, a prvi su poveli gosti. Potpićan je u vodstvo doveo Sanel Bojkić, igrala se 17. minuta. Ipak, uoči samoga odlaska na odmor, na 1-1 izjednačava Ivan Matan. Piše HRfutsal.

Prijelomni trenuci dvoboja dogodili su se u 22. minuti, Ivan Matan zabija drugi gol na susretu za 2-1, a Mario Pintar ekspresno povećava prednost Alumnusa na 3-1. Do kraja susreta gosti uspijevaju smanjiti deficit na 3-2 preko Srđana Lolića, ali više od toga nisu uspjeli napraviti.

Iduće 7. kolo Alumnus gostuje kod Novog Vremena, dok će Potpićan prve bodove tražiti kod kuće protiv Solina.