8.6.2019. godine u Rijeci je održan tradicionalni međunarodni judo turnir  sv.Vid u svim uzrasnim i težinskim kategorijama.

Na turniru smo imali dva prestavnika JK Duman. Mario Baković je u svojoj težinskoj kategoriji (+100 kg)nastupio u seniorima i veteranima, gdje je u kvalitetnim borbama izborio treća mjesta u obje starosne kategorije. Midhad Semanić je uspio osvojiti broncu u veteranima (-90 kg).

Ovo su prve seniorske i veteranske medalje našeg kluba i jako smo ponosni na to kako smo prestavili naš klub Duman kao i judo školu iz Livna. Zahvaljujemo se svima koji su nam pomogli da odemo u Rijeku i ostvarimo ovaj veliki rezultat.

Navode iz JK Duman.

Pratite Livno Online na Facebooku, Twitteru, Instagramu ili Youtube-u

Komentari se objavljuju u realnom vremenu i Livno Online ne može se smatrati odgovornim za izreceno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.Ukoliko ne posjedujete email adresu u polje za email adresu upišite abc@abc.com

Najnovije sport